Kağızman'da Evde Sağlık Hizmeti Tüm Hızıyla Devam Ediyor..

Kağızman'da Evde Sağlık Hizmeti tüm hızıyla devam ediyor..

        
      Kurumumuz evde sağlık biriminde takipli hasta olarak kaydı bulunan tüm hastalara en kısa zamanda ulaşılıp her türlü sağlık hizmeti verilmeye çalışılıyor. bu kapsamda evinde karyola ve havalı yatak ihtiyacı olan hastalarada imkanlar ölçüsünde kurumumuz Kağızman Devlet Hastanesi yardımlarını esirgemiyor. UHD Bakanımız Sayın Ahmet ARSLAN başta olmak üzere Sayın Valimiz, Sayın İl Sağlık Müdürümüz ve Sayın Kaymakamımızın özellikle Evde Sağlık Hizmetlerini olan hassasiyetleri çalışmalarımıza hız kazandırıyor. 
       Evde Sağlık Hizmetinde kaydı bulunan hastalarımızın yatalak durumda olanlarına ilk etapta 5 (beş) adet karyola ve havalı yatak planladık, imkanlar ölçüsünde bu sayı arttırılacaktır. Hastalarımızın mazereti ortadan kalktığında diğer hastalarımıza mevcut yataklar aktarılarak hizmette süreklilik sağlanacaktır. 
       Vermiş olduğumuz bu hizmet sırasında evlerini ziyaret ettiğimiz hastalarımız. Yüksek memnuniyetlerini dile getirerek Devlete, millete ve emeği geçen Kamu çalışanlarına müteşekkir olduklarını dile getirmişlerdir. Bizde kendilerine en kısa zamanda sağlıklarına kavuşması için şifa dileklerimizi iletiyoruz.